A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Canadian Champions

This table is a record of Canadian Champions in Foot orienteering in each category since the COC’s were first held in the 1960’s. Over time the COCs have changed. The first COCs were two-day combined time “classic” races. Then came the introduction of the “Short”, and currently we have “Sprint”, “Middle”, and “Long”. Also categories have changed over time – we have marked the Elite category with an “E” – so that “W20E” and “W20” are different (W20E is age 20-34, while W20 is age 19-20 in years when W21E was the elite category with ages 21-34).

Eligibility, too, has changed. Prior to 1973 the Canadian Championships were open to all competitors. The title ‘Canadian Champion was given to the first place finisher regardless of nationality. Since then the title has been given to the top placed Canadian. We have named the top placed Canadian where known. Where indicated with a * the individual was not “top Canadian”. We will replace this with the top Canadian if this can be determined.

This data has been collected by Lorna Guttormson from various sources. Past records are difficult to track down, and inconsistencies and incorrect information may be present. If you have more accurate information for the table please contact lr_guttormson AT hotmail DOT com.

Sorting & Filtering

  • You can filter the table by typing into the “Search” box (for example: “W21 Long” will show all W21 Long distance champions). Results are updated as you type.
  • You can sort by clicking on the table headers.
  • You can sort on multiple columns by holding down the ‘Shift’ key
  • You can scroll the table sideways to see map name, etc.
YearDisciplineCategoryNameClubMapVenueProvince
2016LongM12Gabbie LeeGVOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongM14Aaron LeeGVOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongM16David HoweKOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongM20David BakkerSageBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongM21EGraeme RennieGVOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongM35Frederic EliasRamblersBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongM45Mike WaddingtonDGLBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongM55Afan JonesYOABow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongM65Brian ChubbWLOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongM75Einar ViddalEOOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongM85John CharlowRamblersBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW12Skyleigh DorseyDGLBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW14Maya FishFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW16Anna PryceFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW20Darya SepandjFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW21ETori OwenFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW35Eileen CharlesFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW45Karen MaarinoFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW55Robyn RennieGVOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW65Christin LundgrenFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW75Diana HockingVICBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW80Nesta LeducYOABow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016LongW85Gloria CharlowRamblersBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM12Gabbie LeeGVOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM14Aaron LeeGVOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM16Daniel HolmesKOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM20David BakkerSageBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM21EAlexander BergstromOOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM35Frederic EliasRamblersBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM45Martin PardoeGVOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM55Afan JonesYOABow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM65Bryan ChubbWLOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM75Einar ViddalEOOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleM85Don ScottEOOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW12Nadia FishFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW14Maya FishFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW16Mackenzie McleanKOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW20Darya SepandjFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW21ECarol WalkerONBBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW35Angela BajtCdeBOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW45Teresa WinnFWOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW55Robyn RennieGVOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW65Gloria RankinOOCBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW75Diana HockingVICBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW80Nesta LeducYOABow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016MiddleW85Gloria CharlowRamblersBow Valley PP SouthRafter Six RanchAB
2016SprintM12Ewan WinnFWOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintM14Aaron LeeGVOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintM16Daniel HolmesKOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintM20Ben PryceFWOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintM21EJan Erik NaessDGLUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintM35Frederic EliasRamblersUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintM45Oivind NaessDGLUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintM55Chris BennGVOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintM65Geraint EdmundsEOOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintM75Einar ViddalEOOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintM85Don ScottEOOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW12Robyn AstridgeFWOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW14Keeya CorbettSageUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW16Sianna DorseyDGLUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW20Darya SepandjFWOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW21EEmma WaddingtonDGLUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW35Karen MartinoFWOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW45Sabine SchweigerYOAUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW55Joanne WoodsGVOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW65Christin LundgrenFWOCUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW75Diana HockingVICUniversity of CalgaryCalgaryAB
2016SprintW85Gloria CharlowRamblersUniversity of CalgaryCalgaryAB
2015LongM12Ethan WheelerHHWentworth ValleyWentworthNS
2015LongM14Anton MlyncykUOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongM16Teodor MlynczykUOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongM20Alexander BergstromOOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongM21EDamian KonotopetzCdBOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongM35Brent LangbakkYOAWentworth ValleyWentworthNS
2015LongM45Andrew CornetOOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongM55Stefan BergstromOOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongM65Greg YarkieEOOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongM75Einar ViddalEOOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongM80Alex KerrGVOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW12Robyn AstridgeFWOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW14Avery IrwinDGLWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW16Milla TarnopolskyDGLWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW20Emma WaddingtonDGLWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW21ECarol WalkerONBWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW35Emily SecordHHWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW45Val DucaStarsWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW55Joanne WoodsGVOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW65Gloria RankinOOCWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW75Diana HockingVICWentworth ValleyWentworthNS
2015LongW80Nesta LeducYOAWentworth ValleyWentworthNS
2015MiddleM12Aaron LeeGVOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleM14Thomas LindaleOOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleM16Noah MichelsenGHOWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleM20Lief BlakeYOAWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleM21EDamian KonotopetzCdBOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleM35Brent LangbakkYOAWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleM45Eugene MlynczykUOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleM55Stefan BergstromOOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleM65Greg YarkieEOOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleM75Einar ViddalEOOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleM80Alex KerrGVOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW12Robyn AstridgeFWOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW14Avery IrwinDGLWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW16Milla TarnopolskyDGLWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW20Pia BlakeYOAWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW21ETori OwenFWOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW35Amanda EdmundsOOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW45Crystal BoserGVOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW55Robyn RennieGVOCWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW65Luella SmithONBWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW75Diana HockingVICWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015MiddleW80Nesta LeducYOAWhite Rock Recreation AreaHillsboroughNB
2015SprintM12Aaron LeeGVOCUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintM14Anton MlynczykUOCUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintM16Noah MichelsenGHOUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintM20Jan Erik NaessGHOUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintM21EDamian KonotopetzCdBOCUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintM35Brent LangbakkYOAUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintM45Nick DucaStarsUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintM55Stan WoodsGVOCUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintM65Geraint EdmundsEOOCUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintM75Einar ViddalEOOCUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintM80Alex KerrGVOCUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW12Robyn AstridgeFWOCUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW14Avery IrwinDGLUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW16Milla TarnopolskyDGLUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW20Pia BlakeYOAUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW21EEmma WaddingtonDGLUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW35Emily SecordHHUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW45Sabine SchweigerYOAUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW55Marion OwenFWOCUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW65Gloria RankinOOCUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW75Diana HockingVICUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW80Nesta LeducYOAUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2015SprintW85Gloria CharlowRamblersUniversity of Prince Edward IslandCharlottetownPEI
2014LongM12Ben PryceFWOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongM14Michal Jr. KopanicakGHOBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongM16Christian MichelsenDGLBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongM20Adam WoodsGVOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongM21EGraeme RennieGVOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongM35Mike SmithFalconsBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongM45Mike WaddingtonDGLBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongM55Ted de St. CroixGVOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongM65Geraint EdmundsEOOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongM75Alex KerrGVOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongM85Don ScottEOOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW12Jill StephenDGLBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW14Savannah CashYOABlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW16Rachel MaySageBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW20Laura TeutschOOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW21EEmily RossONBBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW35Marie-Catherine BrunoSageBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW45Val DucaStarsBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW55Joanne WoodsGVOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW65Marg EllisGVOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW75Gill BaileyVICBlack Magic ForestWhistlerBC
2014LongW80Jean McNaughtonFWOCBlack Magic ForestWhistlerBC
2014MiddleM12Anton MlynczykUOCOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleM14Carter KnoxDGLOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleM16Jan Erik NaessDGLOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleM20Adam WoodsGVOCOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleM21EWill CritchleyEOOCOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleM35Mike SmithFalconsOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleM45Eugene MlynczykUOCOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleM55Ted de St. CroixGVOCOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleM65Brian EllisGVOCOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleM75Alex KerrGVOCOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleM85Don ScottEOOCOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW12Lola BaterDGLOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW14Anna PryceFWOCOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW16Rachel MaySageOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW20Emma WaddingtonGHOOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW21EKerstin BurnettYOAOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW35Marie-Catherine BrunoSageOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW45Val DucaStarsOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW55Barbara ScheckYOAOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW65Marg EllisGVOCOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW75Gill BaileyVICOne Duck LakeWhistlerBC
2014MiddleW80Nesta LeducYOAOne Duck LakeWhistlerBC
2014SprintM12Trond MaySageWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintM14Noah MichelsenDGLWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintM16Jan Erik NaessDGLWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintM20Adam WoodsGVOCWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintM21EWill CritchleyEOOCWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintM35Mike SmithFalconsWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintM45Nick DucaStarsWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintM55Ted de St. CroixGVOCWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintM65Greg YarkieEOOCWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintM85Don ScottEOOCWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW12Jill StephenDGLWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW14Savannah CashYOAWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW16Rachel MaySageWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW20Marissa WoodsGVOCWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW21EEmma WaddingtonDGLWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW35Marie-Catherine BrunoSageWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW45Linda HildebrandtVICWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW55Jane RowlandsFWOCWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW65Marg EllisGVOCWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW75Gill BaileyVICWhistler VillageWhistlerBC
2014SprintW80Nesta LeducYOAWhistler VillageWhistlerBC
2013LongM12Anton MlynczykUKR/VO2Mineral SpringsAncasterON
2013LongM14Michal Jr. KopanicakGHOMineral SpringsAncasterON
2013LongM16Christian MichelsenGHOMineral SpringsAncasterON
2013LongM20Adam WoodsGVOCMineral SpringsAncasterON
2013LongM21EWill CritchleyEOOCMineral SpringsAncasterON
2013LongM35Magnus JohanssonGVOCMineral SpringsAncasterON
2013LongM45Nick DucaStarsMineral SpringsAncasterON
2013LongM55David RossONB FalconsMineral SpringsAncasterON
2013LongM65Greg YarkieEOOCMineral SpringsAncasterON
2013LongM75Alex KerrGVOCMineral SpringsAncasterON
2013LongM85Don ScottEOOCMineral SpringsAncasterON
2013LongW12Krista WilliamsonOOCMineral SpringsAncasterON
2013LongW14Milla TarnopolskyGHOMineral SpringsAncasterON
2013LongW16Rachel HeronONBMineral SpringsAncasterON
2013LongW20Kendra MurrayYOAMineral SpringsAncasterON
2013LongW21ELouise OramGVOCMineral SpringsAncasterON
2013LongW35Julia CiobanStarsMineral SpringsAncasterON
2013LongW45Marianna WeberGHOMineral SpringsAncasterON
2013LongW55Kitty JonesFWOCMineral SpringsAncasterON
2013LongW65Marg EllisGVOCMineral SpringsAncasterON
2013LongW80Nesta LeducYOAMineral SpringsAncasterON
2013MiddleM12Anton MlynczykUKR/VO2Mineral SpringsAncasterON
2013MiddleM14Harrison McCannGHOMineral SpringsAncasterON
2013MiddleM16Philipe TurcanuOOCMineral SpringsAncasterON
2013MiddleM20Alexander BergstromOOCMineral SpringsAncasterON
2013MiddleM21ESerghei LogvinGHOMineral SpringsAncasterON
2013MiddleM35Randy KempOOCMineral SpringsAncasterON
2013MiddleM45Nick DucaStarsMineral SpringsAncasterON
2013MiddleM55Alexander MazurucGHOMineral SpringsAncasterON
2013MiddleM65Geraint EdmundsEOOCMineral SpringsAncasterON
2013MiddleM75Peter DobosStarsMineral SpringsAncasterON
2013MiddleM85Don ScottEOOCMineral SpringsAncasterON
2013MiddleW12Vivienne HolmesGHO (ARK)Mineral SpringsAncasterON
2013MiddleW14Milla TarnopolskyGHOMineral SpringsAncasterON
2013MiddleW16Rachel HeronONBMineral SpringsAncasterON
2013MiddleW20Kendra MurrayYOAMineral SpringsAncasterON
2013MiddleW21ELouise OramGVOCMineral SpringsAncasterON
2013MiddleW35Julia CiobanStarsMineral SpringsAncasterON
2013MiddleW45Marianna WeberGHOMineral SpringsAncasterON
2013MiddleW55Kitty JonesFWOCMineral SpringsAncasterON
2013MiddleW65Marg EllisGVOCMineral SpringsAncasterON
2013MiddleW80Nesta LeducYOAMineral SpringsAncasterON
2013SprintM12Isak FranssonGHOMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintM14Michal Jr. KopanicakGHOMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintM16Christian MichelsenGHOMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintM20Michael SvobodaFWOCMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintM21EWill CritchleyEOOCMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintM35Magnus JohanssonGVOCMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintM45Nick DucaStarsMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintM55Stefan BergstromOOCMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintM65Greg YarkieEOOCMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintM75Peter DobosStarsMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintM85Don ScottEOOCMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintW12Avery IrwinGHO (ARK)McMaster UniversityHamiltonON
2013SprintW14Milla TarnopolskyGHOMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintW16Nicole WhitmoreGHOMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintW20Emma WaddingtonGHOMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintW21ELouise OramGVOCMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintW35Julia CiobanStarsMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintW45Marianna WeberGHOMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintW55Christin LundgrenFWOCMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintW65Marg EllisGVOCMcMaster UniversityHamiltonON
2013SprintW80Nesta LeducYOAMcMaster UniversityHamiltonON
2012LongM12Ben PryceFWOCJackpineEdmontonAB
2012LongM14Teodor MlynczykUKRJackpineEdmontonAB
2012LongM16Caelen McLeanYOAJackpineEdmontonAB
2012LongM20Adam WoodsGVOCJackpineEdmontonAB
2012LongM21EWill CritchleyEOOCJackpineEdmontonAB
2012LongM35Brent LangbakkYOAJackpineEdmontonAB
2012LongM45Mike WaddingtonGHOJackpineEdmontonAB
2012LongM55Larry GagnonVICJackpineEdmontonAB
2012LongM65Bill AndersonOOCJackpineEdmontonAB
2012LongM75Alex KerrGVOCJackpineEdmontonAB
2012LongW12Amanda ThomsonYOAJackpineEdmontonAB
2012LongW14Hannah ShierYOAJackpineEdmontonAB
2012LongW16Marissa WoodsGVOCJackpineEdmontonAB
2012LongW20Molly KempOOCJackpineEdmontonAB
2012LongW21EEmily KempOOCJackpineEdmontonAB
2012LongW35Magali RobertFWOCJackpineEdmontonAB
2012LongW45Marketa GrahamOOCJackpineEdmontonAB
2012LongW55Kitty JonesFWOCJackpineEdmontonAB
2012LongW65Lois WattsCdBOCJackpineEdmontonAB
2012LongW75Shirley DonaldKOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleM12Ben PryceFWOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleM14Thomas GrahamOOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleM16Robert GrahamOOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleM20Alexander BergstromOOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleM21EMike SmithFalconsJackpineEdmontonAB
2012MiddleM35Brent LangbakkYOAJackpineEdmontonAB
2012MiddleM45Ross BurnettYOAJackpineEdmontonAB
2012MiddleM55Don BaylyFWOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleM65Greg YarkieEOOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleM75Alex KerrGVOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleW12Savannah CashYOAJackpineEdmontonAB
2012MiddleW14Hannah ShierYOAJackpineEdmontonAB
2012MiddleW16Emma WaddingtonGHOJackpineEdmontonAB
2012MiddleW20Kendra MurrayYOAJackpineEdmontonAB
2012MiddleW21ECarol RossONBJackpineEdmontonAB
2012MiddleW35Magali RobertFWOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleW45Barbara ScheckYOAJackpineEdmontonAB
2012MiddleW55Christin LundgrenFWOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleW65Lorna GuttormsonOOCJackpineEdmontonAB
2012MiddleW75Shirley DonaldKOCJackpineEdmontonAB
2012SprintM12Ben PryceFWOCJackpineEdmontonAB
2012SprintM14Leif BlakeYOAJackpineEdmontonAB
2012SprintM16Roan McMillanGVOCJackpineEdmontonAB
2012SprintM20Adam WoodsGVOCJackpineEdmontonAB
2012SprintM21EEric KempOOCJackpineEdmontonAB
2012SprintM35Brent LangbakkYOAJackpineEdmontonAB
2012SprintM45Nick DucaStarsJackpineEdmontonAB
2012SprintM55David RossONBJackpineEdmontonAB
2012SprintM65Greg YarkieEOOCJackpineEdmontonAB
2012SprintM75Leigh BaileyVICJackpineEdmontonAB
2012SprintW12Anna PryceFWOCJackpineEdmontonAB
2012SprintW14Hannah ShierYOAJackpineEdmontonAB
2012SprintW16Marissa WoodsGVOCJackpineEdmontonAB
2012SprintW20Kendra MurrayYOAJackpineEdmontonAB
2012SprintW21EEmily KempOOCJackpineEdmontonAB
2012SprintW35Charlotte MacNaughtonFWOCJackpineEdmontonAB
2012SprintW45Barbara ScheckYOAJackpineEdmontonAB
2012SprintW55Marion OwenFWOCJackpineEdmontonAB
2012SprintW65Margaret EllisGVOCJackpineEdmontonAB
2012SprintW75Nesta LeducYOAJackpineEdmontonAB
2011LongM12Teodor MlynczykUKRCarcross DesertCarcrossYK
2011LongM14Caelan McLeanYOACarcross DesertCarcrossYK
2011LongM16Roan McMillanGVOCCarcross DesertCarcrossYK
2011LongM20Lee HawkingsYOACarcross DesertCarcrossYK
2011LongM21EMagnus JohanssonGVOCCarcross DesertCarcrossYK
2011LongM35Brent LangbakkYOACarcross DesertCarcrossYK
2011LongM45Nick DucaStarsCarcross DesertCarcrossYK
2011LongM55Don BaylyFWOCCarcross DesertCarcrossYK
2011LongM65Greg YarkieEOOCCarcross DesertCarcrossYK
2011LongM75Leigh BaileyVICCarcross DesertCarcrossYK
2011LongM80Don ScottEOOCCarcross DesertCarcrossYK
2011LongW12Hannah ShierYOACarcross DesertCarcrossYK
2011LongW14Emma WaddingtonGHOCarcross DesertCarcrossYK
2011LongW16Pia BlakeYOACarcross DesertCarcrossYK
2011LongW20Kendra MurrayYOACarcross DesertCarcrossYK
2011LongW21ELouise OramGVOCCarcross DesertCarcrossYK
2011LongW35Philippa McNeilYOACarcross DesertCarcrossYK
2011LongW45Magali RobertFWOCCarcross DesertCarcrossYK
2011LongW55Marion OwenFWOCCarcross DesertCarcrossYK
2011LongW65Margaret EllisGVOCCarcross DesertCarcrossYK
2011LongW75Gillian BaileyVICCarcross DesertCarcrossYK
2011MiddleM12Anton MlynczykUKRLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleM14Caelan McLeanYOALewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleM16Reid NelsonCdBOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleM20Graeme RennieGVOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleM21EBrian MaySageLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleM35Eugene MlynczykUOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleM45Michael RascherGVOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleM55Don BaylyFWOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleM65Brian EllisGVOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleM75Leigh BaileyVICLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleM80Don ScottEOOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleW12Hannah ShierYOALewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleW14Tayla MitchellYOALewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleW16Pia BlakeYOALewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleW20Emily RossFalconsLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleW21ELouise OramGVOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleW35Philippa McNeilYOALewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleW45Magali RobertFWOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleW55Marion OwenFWOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleW65Margaret EllisGVOCLewes LakeWhitehorseYK
2011MiddleW75Nesta LeducYOALewes LakeWhitehorseYK
2011SprintM12Teodor MlynczykUKRMount LorneWhitehorseYK
2011SprintM14Caelan McLeanYOAMount LorneWhitehorseYK
2011SprintM16Roan McMillanGVOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintM20Graeme RennieGVOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintM21EPatrick GoeresCdBOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintM35Brent LangbakkYOAMount LorneWhitehorseYK
2011SprintM45Eugene MlynczykUOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintM55Robert GilchristEOOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintM65Brian EllisGVOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintM75Leigh BaileyVICMount LorneWhitehorseYK
2011SprintM80Don ScottEOOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintW12Tara McMillanGVOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintW14Darya SepandjFWOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintW16Pia BlakeYOAMount LorneWhitehorseYK
2011SprintW20Kendra MurrayYOAMount LorneWhitehorseYK
2011SprintW21ECarol RossFalconsMount LorneWhitehorseYK
2011SprintW35Philippa McNeilYOAMount LorneWhitehorseYK
2011SprintW45Magali RobertFWOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintW55Marion OwenFWOCMount LorneWhitehorseYK
2011SprintW65Diana HockingVICMount LorneWhitehorseYK
2011SprintW75Nesta LeducYOAMount LorneWhitehorseYK
2010LongM12Philipe TurcanuOOCBarrensOttawaON
2010LongM14Victor TurcanuOOCBarrensOttawaON
2010LongM16Gavin TaskerEOOCBarrensOttawaON
2010LongM20Colin AbbottYOABarrensOttawaON
2010LongM21EMagnus JohanssonGVOCBarrensOttawaON
2010LongM35Brent LangbakkYOABarrensOttawaON
2010LongM45James TaskerEOOCBarrensOttawaON
2010LongM55Gord HunterOOCBarrensOttawaON
2010LongM65David BaldockGHOBarrensOttawaON
2010LongM75Alex KerrGVOCBarrensOttawaON
2010LongW12Rachel MaySageBarrensOttawaON
2010LongW14Emma WaddingtonGHOBarrensOttawaON
2010LongW16Laura TeutschOOCBarrensOttawaON
2010LongW20Kendra MurrayYOABarrensOttawaON
2010LongW21ECarol RossGVOCBarrensOttawaON
2010LongW35Val DucaStarsBarrensOttawaON
2010LongW45Magali RobertFWOCBarrensOttawaON
2010LongW55Marion OwenFWOCBarrensOttawaON
2010LongW65Frances VyseSageBarrensOttawaON
2010LongW75Nesta LeducYOABarrensOttawaON
2010MiddleM12Philipe TurcanuOOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleM14Reid NelsonCdBOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleM16Trevor BrayYOASpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleM20Graham EreauxFalconsSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleM21EMike SmithFalconsSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleM35Eugene MlynczykUOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleM45James TaskerEOOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleM55Greg YarkieEOOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleM65Bert WaslanderOOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleM75Alex KerrGVOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleW12Emma SlobozianuOOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleW14Rachel HeronFundySpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleW16Laura TeutschOOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleW20Molly KempOOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleW21ECarol RossGVOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleW35Nina WallaceGHOSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleW45Magali RobertFWOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleW55Marion OwenFWOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleW65Lorna GuttormsonOOCSpreckley's trailsOttawaON
2010MiddleW75Nesta LeducYOASpreckley's trailsOttawaON
2010SprintM12Leif BlakeYOANational Research CampusOttawaON
2010SprintM14Reid NelsonCdBOCNational Research CampusOttawaON
2010SprintM16Gavin TaskerEOOCNational Research CampusOttawaON
2010SprintM20Damian KonotopetzCdBOCNational Research CampusOttawaON
2010SprintM21ERobbie AndersonOOCNational Research CampusOttawaON
2010SprintM35Brent LangbakkYOANational Research CampusOttawaON
2010SprintM45Ross BurnettYOANational Research CampusOttawaON
2010SprintM55Geraint EdmundsEOOCNational Research CampusOttawaON
2010SprintM65Alan VyseSageNational Research CampusOttawaON
2010SprintM75Alex KerrGVOCNational Research CampusOttawaON
2010SprintW12Emma WaddingtonGHONational Research CampusOttawaOn
2010SprintW14Pia BlakeYOANational Research CampusOttawaOn
2010SprintW16National Research CampusOttawaOn
2010SprintW20Dahria BeattyYOANational Research CampusOttawaOn
2010SprintW21ECarol RossOOCNational Research CampusOttawaOn
2010SprintW35Marion OwenFWOCNational Research CampusOttawaOn
2010SprintW45Magali RobertFWOCNational Research CampusOttawaOn
2010SprintW55Muriel GameyCdBOCNational Research CampusOttawaOn
2010SprintW65Ilona DobosStarsNational Research CampusOttawaOn
2010SprintW75Nesta LeducYOANational Research CampusOttawaOn
2009LongM12Liam TaskerEOOCHog's BackCarberryMB
2009LongM14William TaskerEOOCHog's BackCarberryMB
2009LongM16Sebastian DanciuStarsHog's BackCarberryMB
2009LongM20Lee HawkingsYOAHog's BackCarberryMB
2009LongM21EPatrick GoeresCdBOCHog's BackCarberryMB
2009LongM35Eugene MlynczykUKRHog's BackCarberryMB
2009LongM45David RossFalconsHog's BackCarberryMB
2009LongM55Geraint EdmundsEOOCHog's BackCarberryMB
2009LongM65Alan VyseSageHog's BackCarberryMB
2009LongM75Don ScottEOOCHog's BackCarberryMB
2009LongW16Laura TeutschOOCHog's BackCarberryMB
2009LongW20Molly KempOOCHog's BackCarberryMB
2009LongW21EEmily KempOOCHog's BackCarberryMB
2009LongW35Val DucaStarsHog's BackCarberryMB
2009LongW45Kitty JonesFWOCHog's BackCarberryMB
2009LongW55Marion OwenFWOCHog's BackCarberryMB
2009LongW65Frances VyseSageHog's BackCarberryMB
2009LongW75Nesta LeducYOAHog's BackCarberryMB
2009MiddleM12Liam TaskerEOOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleM14William TaskerEOOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleM16Sebastian DanciuStarsHog's BackCarberryMB
2009MiddleM20Lee HawkingsYOAHog's BackCarberryMB
2009MiddleM21EPatrick GoeresCdBOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleM35Mark McMillanGVOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleM45James TaskerEOOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleM55Gord HunterOOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleM65Bill AndersonOOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleM75Michael MacConaillOOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleW16Jennifer MacKeiganYOAHog's BackCarberryMB
2009MiddleW20Kendra MurrayYOAHog's BackCarberryMB
2009MiddleW21EEmily KempOOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleW35Charlotte MacNaughtonFWOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleW45Kitty JonesFWOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleW55Marion OwenFWOCHog's BackCarberryMB
2009MiddleW65Diana HockingVICHog's BackCarberryMB
2009MiddleW75Nesta LeducYOAHog's BackCarberryMB
2009SprintM12Liam TaskerEOOCHog's BackCarberryMB
2009SprintM14William TaskerEOOCHog's BackCarberryMB
2009SprintM16Sebastian DanciuStarsHog's BackCarberryMB
2009SprintM20Graeme RennieGVOCHog's BackCarberryMB
2009SprintM21EPatrick GoeresCdBOCHog's BackCarberryMB
2009SprintM35Nick DucaStarsHog's BackCarberryMB
2009SprintM45Randy KempOOCHog's BackCarberryMB
2009SprintM55Geraint EdmundsEOOCHog's BackCarberryMB
2009SprintM65Alan VyseSageHog's BackCarberryMB
2009SprintM75Michael MacConaillOOCHog's BackCarberryMB
2009SprintW16Jennifer MacKeiganYOAHog's BackCarberryMB
2009SprintW20Molly KempOOCHog's BackCarberryMB
2009SprintW21ECarol RossFalconsHog's BackCarberryMB
2009SprintW35Charlotte MacNaughtonFWOCHog's BackCarberryMB
2009SprintW45Kitty JonesFWOCHog's BackCarberryMB
2009SprintW55Marion OwenFWOCHog's BackCarberryMB
2009SprintW65Shirley DonaldKOCHog's BackCarberryMB
2009SprintW75Nesta LeducYOAHog's BackCarberryMB
2008LongM12William TaskerEOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongM14Sebastian DanciuStarsMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongM16Alex TeutschOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongM20Jeffrey TeutschOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongM21EWil SmithFalconsMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongM35Brian GrahamOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongM45James TaskerEOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongM55Gord HunterOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongM65Alex KerrGVOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongM75Don ScottEOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongW12Pia BlakeYOAMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongW14Laura TeutschOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongW16Dahria BeattyYOAMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongW20Emily RossFalconsMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongW21ELouise OramGVOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongW35Val DucaStarsMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongW45Kitty JonesFWOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongW55Muriel GameyCdBOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongW65Shirley DonaldKOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008LongW75Nesta LeducYOAMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleM12William TaskerEOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleM14Sebastian DanciuStarsMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleM16Alex TeutschOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleM21EWil SmithFalconsMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleM35Ian FolkinsHHMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleM45James TaskerEOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleM55Bill AndersonOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleM65Einar ViddalEOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleM75Michael MacConaillOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleW12Pia BlakeYOAMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleW14Laura TeutschOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleW16Molly KempOOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleW20Emily RossFalconsMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleW21ELouise OramGVOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleW35Val DucaStarsMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleW45Karen MckennaYOAMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleW55Luella SmithFalconsMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleW65Shirley DonaldKOCMaple GroveFundy N. ParkNB
2008MiddleW75Nesta LeducYOAMaple GroveFundy N. ParkNB
2008SprintM12Ian KempOOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintM14Sebastian DanciuStarsMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintM16Mark StanfordFundyMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintM20Andrew TreeFFMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintM21EPatrick GoeresCdBOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintM35Eugene MlynczykUKRMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintM45James TaskerEOOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintM55Gord HunterOOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintM65Alex KerrGVOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintM75Michael MacConaillOOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintW12Laura TeutschOOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintW14Dahria BeattyYOAMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintW16Emily RossFalconsMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintW20Emily KempOOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintW21EMarketa GrahamOOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintW35Val DucaStarsMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintW45Kitty JonesFWOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintW55Muriel GameyCdBOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintW65Shirley DonaldKOCMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2008SprintW75Nesta LeducYOAMcLaren CreekFundy N. ParkNB
2007LongM12Roan McMillanGVOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongM14Sebastian DanciuStarsEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongM16Graeme RennieGVOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongM20Robbie AndersonOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongM21EWil SmithFalconsEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongM35Ted de St CroixGVOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongM45Stefan BergstromOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongM55Gord HunterOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongM65Einar ViddalEOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongM75Dick de St. CroixOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongW12Sonja PalmFWOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongW14Laura TeutschOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongW16Molly KempOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongW20Emily RossFalconsEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongW21EPam JamesYOAEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongW35Philippa McNeilYOAEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongW45Marion OwenFWOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongW55Muriel GameyCdBOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongW65Diana HockingVICEb's TrailsSaskatoonSK
2007LongW75Pat de St CroixOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleM12Ian KempOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleM14Logan RootsYOAEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleM16Graeme RennieGVOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleM20Damian KonotopetzCdBOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleM21EPatrick GoeresCdBOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleM35Eugene MlynczykUKREb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleM45Stefan BergstromOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleM55Gord HunterOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleM65Alan VyseSageEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleM75Dick de St. CroixOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleW12Sonja PalmFWOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleW14Laura TeutschOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleW16Andrea BaylyFWOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleW20Emily RossFalconsEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleW21EPam JamesYOAEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleW35Philippa McNeilYOAEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleW45Jane RowlandsFWOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleW55Muriel GameyCdBOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleW65Diana HockingVICEb's TrailsSaskatoonSK
2007MiddleW75Pat de St CroixOOCEb's TrailsSaskatoonSK
2007SprintM12Byron PalmFWOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintM14Logan RootsYOAU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintM16Graeme RennieGVOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintM20Damian KonotopetzCdBOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintM21EJon TorranceOOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintM35Ted de St CroixGVOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintM45Ove AlbinssonGVOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintM55Larry KonotopetzCdBOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintM65Alan VyseSageU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintM75Dick de St. CroixOOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintW12Sonja PalmFWOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintW14Laura TeutschOOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintW16Molly KempOOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintW20Emily RossFalconsU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintW21EPam JamesYOAU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintW35Teresa WinnFWOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintW45Jane RowlandsFWOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintW55Christin LundgrenFWOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintW65Diana HockingVICU of Sask CampusSaskatoonSK
2007SprintW75Pat de St CroixOOCU of Sask CampusSaskatoonSK
2006LongM12Alexander BergstromOOCMono CliffsOrangevilleON
2006LongM14Andrey KoptelovRamblersMono CliffsOrangevilleON
2006LongM16Lee HawkingsYOAMono CliffsOrangevilleON
2006LongM20Robbie AndersonOOCMono CliffsOrangevilleON
2006LongM21EMike SmithFalconsMono CliffsOrangevilleON
2006LongM35Ted de St CroixGVOCMono CliffsOrangevilleON
2006LongM45James TaskerEOOCMono CliffsOrangevilleON
2006LongM55Geraint EdmundsEOOCMono CliffsOrangevilleON
2006LongM65Malcolm McIvorOOCMono CliffsOrangevilleON
2006LongM75Dick de St. CroixOOCMono CliffsOrangevilleON
2006LongW12Nicole JarvisFWOCMono CliffsOrangevilleON
2006LongW14Lyndsey InnesGGMono CliffsOrangevilleON
2006LongW16Rhiannon JonesYOAMono CliffsOrangevilleON
2006LongW20Natasha OuelletteFalconsMono CliffsOrangevilleON
2006LongW21EKatarina SmithFalconsMono CliffsOrangevilleON
2006LongW35Julia CiobanGGMono CliffsOrangevilleON
2006LongW45Andree PowersFWOCMono CliffsOrangevilleON
2006LongW55Lois WattsCdBOCMono CliffsOrangevilleON
2006LongW65Nesta LeducYOAMono CliffsOrangevilleON
2006LongW75Gloria CharlowRamblersMono CliffsOrangevilleON
2006MiddleM12Alexander BergstromOOCTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleM14Anthony KoptelovRamblersTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleM16Graham EreauxFalconsTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleM20Robbie AndersonOOCTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleM21EMike SmithFalconsTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleM35Ted de St CroixGVOCTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleM45James TaskerEOOCTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleM55Greg YarkieEOOCTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleM65Malcolm McIvorOOCTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleM75Dick de St. CroixOOCTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleW12Molly JarvisFWOCTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleW14Lyndsey InnesGGTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleW16Molly KempOOCTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleW20Natasha OuelletteFalconsTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleW21EKatarina SmithFalconsTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleW35Marianna WeberGHOTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleW45Barb CampbellGHOTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleW55Gloria RankinOOCTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleW65Gwen FrenchGHOTerra NovaOrangevilleON
2006MiddleW75Pat de St CroixOOCTerra NovaOrangevilleON
2006SprintM12Alexander BergstromOOCMonora ParkOrangevilleON
2006SprintM14Andrey KoptelovRamblersMonora ParkOrangevilleON
2006SprintM16Serghei LogvinGHOMonora ParkOrangevilleON
2006SprintM20Fraser RossFalconsMonora ParkOrangevilleON
2006SprintM21EMike SmithFalconsMonora ParkOrangevilleON
2006SprintM35Eugene MlynczykUKRMonora ParkOrangevilleON
2006SprintM45Bill JarvisFWOCMonora ParkOrangevilleON
2006SprintM55Geraint EdmundsEOOCMonora ParkOrangevilleON
2006SprintM65Jim WaddingtonGHOMonora ParkOrangevilleON
2006SprintW12Molly JarvisFWOCMonora ParkOrangevilleON
2006SprintW14Danika OulletteFalconsMonora ParkOrangevilleON
2006SprintW16Molly KempOOCMonora ParkOrangevilleON
2006SprintW20Justine ScheckYOAMonora ParkOrangevilleON
2006SprintW21EKatarina SmithFalconsMonora ParkOrangevilleON
2006SprintW35Marianna WeberGHOMonora ParkOrangevilleON
2006SprintW45Andree PowersFWOCMonora ParkOrangevilleON
2006SprintW55Odile WaslanderOOCMonora ParkOrangevilleON
2006SprintW65Nesta LeducYOAMonora ParkOrangevilleON
2006SprintW75Pat de St CroixOOCMonora ParkOrangevilleON
2005ClassicM13Graeme RennieGVOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicM15Dougal OwenFWOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicM17John OramGVOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicM20EMike WaddingtonGHOKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicM35Ted de St CroixGVOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicM45Afan JonesYOAKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicM55Gord HunterOOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicM65Einar ViddalEOOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicW12Dahria BeattyYOAKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicW13Rhiannon JonesYOAKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicW15Emily KempOOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicW17Justine ScheckYOAKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicW20EKatarina SmithFalconsKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicW35Catherine HagenWLOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicW45Kitty JonesFWOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicW55Margaret EllisGVOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ClassicW65Shirley DonaldKOCKnife CreekWilliams LakeBC
2005ShortM12Malcolm NewsonFWOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortM13Graeme RennieGVOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortM15Dougal OwenFWOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortM17Matthew HryciukEOOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortM20EMike SmithFalconsBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortM35Ted de St CroixGVOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortM45Ove AlbinssonGVOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortM55Doug DowellEOOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortM65Leigh BaileyVICBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortW12Dahria BeattyYOABond LakeWilliams LakeBC
2005ShortW13Emily RossFalconsBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortW15Emily KempOOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortW17Natasha OuelletteFFBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortW20EKatarina SmithFalconsBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortW35Jennifer FentonGVOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortW45Jane RowlandsFWOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortW55Margaret EllisGVOCBond LakeWilliams LakeBC
2005ShortW65Diana HockingVICBond LakeWilliams LakeBC
2004ClassicM12Logan RootsYOAWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicM13Colin AbbottYOAWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicM15Dougal OwenFWOCWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicM17Steven GraupnerCdBOCWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicM20EMike SmithFalconsWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicM35Ted de St CroixGVOCWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicM45Robert GilchristEOOCWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicM55Gord HunterOOCWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicM65Alex KerrGVOCWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicW12Danika OulletteFalconsWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicW13Tori OwenFWOCWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicW15Justine ScheckYOAWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicW17Sarah BrandethFWOCWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicW20EPam JamesHHWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicW35Gabrielle SavardFWOCWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicW45Jane RowlandsFWOCWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicW55Luella SmithFalconsWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ClassicW65Gillian BaileyVICWar Eagle / Chadburn LakeWhitehorseYK
2004ShortM12Logan RootsYOALong LakeWhitehorseYK
2004ShortM13Damian KonotopetzCdBOCLong LakeWhitehorseYK
2004ShortM15Benoit PhelanFalconsLong LakeWhitehorseYK
2004ShortM17Patrick GoeresCdBOCLong LakeWhitehorseYK
2004ShortM20EMike WaddingtonGHOLong LakeWhitehorseYK
2004ShortM35Ted de St CroixGVOCLong LakeWhitehorseYK
2004ShortM45Robert GilchristEOOCLong LakeWhitehorseYK
2004ShortM55Geraint EdmundsEOOCLong LakeWhitehorseYK
2004ShortM65Leigh BaileyVICLong LakeWhitehorseYK
2004ShortW12Lyndsey InnesGGLong LakeWhitehorseYK
2004ShortW13Emily RossFalconsLong LakeWhitehorseYK
2004ShortW15Justine ScheckYOALong LakeWhitehorseYK
2004ShortW17Sarah BrandethFWOCLong LakeWhitehorseYK
2004ShortW20EPam JamesHHLong LakeWhitehorseYK
2004ShortW35Gabrielle SavardFWOCLong LakeWhitehorseYK
2004ShortW45Jane RowlandsFWOCLong LakeWhitehorseYK
2004ShortW55Luella SmithFalconsLong LakeWhitehorseYK
2004ShortW65Shirley DonaldKOCLong LakeWhitehorseYK
2003ClassicM12Graeme RennieGVOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicM13Damian KonotopetzCdBOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicM15Steven GraupnerCdBOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicM17John OramGVOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicM20EMike SmithFalconsGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicM35Ross BurnettYOAGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicM45Alan StradeskiSageGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicM55Brian EllisGVOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicM65Alex KerrGVOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicW12Tori OwenFWOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicW13Lindsay EastwoodSageGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicW15Justine ScheckYOAGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicW17Meghan RanceGVOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicW20EPam JamesHHGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicW35Gabrielle SavardFWOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicW45Marion OwenFWOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicW55Frances VyseSageGardens Creek RanchSavonaBC
2003ClassicW65Shirley DonaldKOCGardens Creek RanchSavonaBC
2003ShortM12Graeme RennieGVOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortM13Damian KonotopetzCdBOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortM15Scott FoubisterSageGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortM17John OramGVOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortM20ENick DucaGGGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortM35Bill JarvisFWOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortM45Ove AlbinssonGVOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortM55Doug DowellEOOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortM65Leigh BaileyVICGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortW12Kerstin BurnettYOAGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortW13Tori OwenFWOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortW15Carol RossFalconsGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortW17Meghan RanceGVOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortW20EPam JamesHHGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortW35Andree PowersFWOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortW45Jane RowlandsFWOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortW55Margaret EllisGVOCGardens Creek NorthSavonaBC
2003ShortW65Nesta LeducYOAGardens Creek NorthSavonaBC
2002ClassicM12Fraser BarclayVICFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM13Steven GraupnerCdBOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM15Carl LundgrenFWOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM17Robin FoubisterSageFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM20ETed de St CroixGVOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM35Mark AstridgeFWOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM40David BondyTOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM45Olav NipenFWOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM50Ron GreenGVOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM55Geraint EdmundsEOOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM60Einar ViddalEOOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM65Alex KerrGVOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM70Don ScottEOOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicM75Dick de St. CroixNiagaraFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW12Lindsay EastwoodSageFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW13Justine ScheckYOAFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW15Carol RossFalconsFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW17Katherine ScheckYOAFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW19Corrin LaniganGGFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW20EPam JamesHHFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW35Magali RobertFWOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW40Sheena Van DykFWOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW45Maureen de St CroixGVOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW50Christin LundgrenFWOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW55Margaret EllisGVOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW60Irene JensenLGOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW65Nesta LeducYOAFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW70Gloria CharlowRamblersFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ClassicW75Pat de St CroixOOCFallen Timbers/Mt. LaurieRed Deer/ CanmoreAB
2002ShortM12Rodger WalderFWOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortM13Mathew NipenFWOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortM15Robert PaddockTOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortM17Robin FoubisterSageOskahtakRedwaterAB
2002ShortM20ENick DucaGGOskahtakRedwaterAB
2002ShortM35Ian FolkinsHHOskahtakRedwaterAB
2002ShortM40Bill JarvisFWOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortM45Olav NipenFWOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortM50Larry KonotopetzCdBOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortM55Gord HunterOOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortM60Alan VyseSageOskahtakRedwaterAB
2002ShortM65Leigh BaileyVICOskahtakRedwaterAB
2002ShortM70Don ScottEOOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortM75Dick de St. CroixNiagaraOskahtakRedwaterAB
2002ShortW12Lyndsey InnesGGOskahtakRedwaterAB
2002ShortW13Katy InnesGGOskahtakRedwaterAB
2002ShortW17Karin KaillHHOskahtakRedwaterAB
2002ShortW19Corrin LaniganGGOskahtakRedwaterAB
2002ShortW20EPam JamesHHOskahtakRedwaterAB
2002ShortW35Philippa HockingFWOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortW40Barbara ScheckYOAOskahtakRedwaterAB
2002ShortW45Ilze RupnersGVOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortW50Karen LachanceGVOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortW55Margaret EllisGVOCOskahtakRedwaterAB
2002ShortW60Diana HockingVICOskahtakRedwaterAB
2002ShortW65Gill BaileyVICOskahtakRedwaterAB
2002ShortW70Gloria CharlowRamblersOskahtakRedwaterAB
2002ShortW75Pat de St CroixOOCOskahtakRedwaterAB
2001ClassicM12Mathew NipenFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicM13Carl LundgrenFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicM15Darius KonotopetzCdBOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicM17Daniel InnesTOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicM20EMike SmithFalconsSeton ParkCarberryMB
2001ClassicM35Mark AstridgeFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicM45Olav NipenFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicM55Brian EllisGVOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicM65Dick de St. CroixNiagaraSeton ParkCarberryMB
2001ClassicW12Melanie RousselTOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicW15Meghan RanceGVOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicW17Heather SmithFalconsSeton ParkCarberryMB
2001ClassicW20EPam JamesHHSeton ParkCarberryMB
2001ClassicW35Kitty JonesFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicW45Marion OwenFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicW55Mardy RobertsFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ClassicW65Pat de St CroixOOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortM12Mathew NipenFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortM13Carl LundgrenFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortM15Darius KonotopetzCdBOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortM17Danilo MalanczyjUKRSeton ParkCarberryMB
2001ShortM20EMike SmithFalconsSeton ParkCarberryMB
2001ShortM35James BakerFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortM45Don BaylyFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortM55Gord HunterOOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortM65Alex KerrTOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortW12Tori OwenFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortW15Meghan RanceGVOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortW17Katherine ScheckYOASeton ParkCarberryMB
2001ShortW20EPam JamesHHSeton ParkCarberryMB
2001ShortW35Kitty JonesFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortW45Christin LundgrenFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortW55Mardy RobertsFWOCSeton ParkCarberryMB
2001ShortW65Shirley DonaldKOCSeton ParkCarberryMB
2000ClassicM12Steven GraupnerCdBOCKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicM13Darius KonotopetzCdBOCKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicM15Thomas NipenFWOCKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicM17Daniel InnesTOCKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicM20EMike SmithFalconsKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicM35Ian FolkinsHHKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicM45Olav NipenFWOCKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicM55Brian EllisGVOCKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicM65Alex KerrGVOCKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicW12Carol RossFalconsKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicW13Morgan LayVICKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicW15Erica LayVICKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicW17Victoria SmithFalconsKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicW20ESandy SmithFalconsKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicW35Sheila SmithFundyKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicW45Natalya ZalyesovaUKRKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicW55Shirley DonaldKOCKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ClassicW65Gloria CharlowRamblersKinniebrookFundy N. ParkNB
2000ShortM12Steven GraupnerCdBOCRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortM13Daven HughesFFRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortM15Thomas NipenFWOCRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortM17Danilo MalanczyjUKRRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortM20EMike FellowsFFRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortM35Don RossTOCRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortM45Olav NipenFWOCRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortM55Bill AndersonOOCRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortM65Alex KerrGVOCRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortW12Carol RossFalconsRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortW13Jenny AndersonOOCRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortW15Lucy HughesFFRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortW17Heather SmithFalconsRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortW20ECherie MahoneyOOCRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortW35Sheila SmithFundyRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortW45Annette Van TyghemGGRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortW55Margie JamesHHRockwood ParkSaint JohnNB
2000ShortW65Gloria CharlowRamblersRockwood ParkSaint JohnNB
1999ClassicM12Liam PartonGGGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicM13Alex ZalyesovUKRGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicM15Daniel InnesTOCGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicM17Graham St-LaurentFFGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicM20EMike WaddingtonHKFGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicM35Bill JarvisFWOCGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicM45Olav NipenFWOCGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicM55Bob KaillSwedenGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicM65Andy LammTOCGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicW12Lisa KaillHHGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicW13Katy InnesTOCGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicW15Karin KaillHHGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicW17Jana GilliesGGGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicW20EPam JamesHHGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicW35Natalya ZalyesovaUKRGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicW45Kay YardleyNiagaraGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicW55Shirley DonaldKOCGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ClassicW65Gloria CharlowRamblersGanaraska Fire TowerNewcastleON
1999ShortM12Robbie AndersonOOCLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortM13Alex ZalyesovUKRLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortM15Daniel InnesTOCLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortM17Graham St-LaurentFFLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortM20ENick DucaGGLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortM35Stefan BergstromOOCLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortM45Olav NipenFWOCLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortM55Bob KaillSwedenLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortM65Don ScottEOOCLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortW12Lisa KaillHHLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortW13Kristi MacDonaldLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortW15Katherine ScheckYOALong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortW17Jana GilliesGGLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortW20EPam JamesHHLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortW35Natalya ZalyesovaUKRLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortW45Barb PearsonGHOLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortW55Lois WattsCdBOCLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1999ShortW65Pat de St CroixOOCLong Sault Conservation CentreBowmanvilleON
1998ClassicM12Robbie AndersonOOCChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicM13Robin FoubisterSageChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicM15Nils CarlsonFWOCChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicM17Adam ScheckYOAChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicM20EMike WaddingtonHKFChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicM35Olav NipenFWOCChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicM45Bryan ChubbEOOCChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicM55Alex KerrGVOCChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicM65Don ScottEOOCChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicW12Morgan LayVICChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicW13Erica LayVICChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicW15Heather SmithFalconsChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicW17Marta GreenGVOCChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicW20ESandy SmithFalconsChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicW35Maureen De CampGVOCChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicW45Muriel GameyNeepawaChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicW55Frances VyseSageChartrand CreekLogan LakeBC
1998ClassicW65Pat de St CroixOOCChartrand CreekLogan LakeBC
1998ShortM12Scott TuncliffeOABCMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortM13Robin FoubisterSageMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortM15Nils CarlsonFWOCMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortM17Adam ScheckYOAMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortM20EWil SmithFalconsMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortM35Olav NipenFWOCMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortM45Bryan ChubbEOOCMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortM55Alex KerrGVOCMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortM65Don ScottEOOCMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortW12Morgan LayVICMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortW13Katherine ScheckYOAMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortW15Devon StonehockerOABCMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortW17Marta GreenGVOCMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortW20EPam JamesHHMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortW35Laura QuerengesserEOOCMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortW45Ilze RupnersGVOCMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortW55Diana HockingVICMeadow CreekLogan LakeBC
1998ShortW65Pat de St CroixOOCMeadow CreekLogan LakeBC
1997ClassicM12Nathan DeVriesEOOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicM13Graham NiskawaWOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicM15Matt RanceGVOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicM17Graham St-LaurentFFGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicM20EBrian GrahamOOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicM35James TaskerEOOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicM45Gord HunterOOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicM55Earle PhillipsHKFGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicM65Don ScottEOOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicW12Morgan LayVICGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicW13Katherine ScheckYOAGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicW17Johanna CarlsonFWOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicW20ECatherine HagenPGOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicW35Kitty JonesFWOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicW45Muriel GameyNeepawaGrand BeachGrand BeachMB
1997ClassicW55Shirley DonaldKOCGrand BeachGrand BeachMB
1997ShortM12Olav VidallEOOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortM13Graham NiskawaWOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortM15Adam ScheckYOASeton ParkCarberryMB
1997ShortM17Timothy EdmundsEOOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortM20EBrian GrahamOOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortM35James TaskerEOOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortM45Gord HunterOOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortM55Earle PhillipsHKFSeton ParkCarberryMB
1997ShortM65Dick JamesHHSeton ParkCarberryMB
1997ShortW12Sarah DeVriesEOOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortW13Katherine ScheckYOASeton ParkCarberryMB
1997ShortW17Johanna CarlsonFWOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortW20ECatherine HagenPGOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortW35Beatrice WalderFWOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortW45Maggie McLeanFWOCSeton ParkCarberryMB
1997ShortW55Julie DePassHKFSeton ParkCarberryMB
1996ClassicM12Christian DuchesneFeux FolletRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM13Nils CarlsonFWOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM15David LarssonTOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM17Chad SpenceTOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM21EMike WaddingtonHKFRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM35Carl LarssonTOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM40Don RossTOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM45Jacky WalderFWOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM50Lloyd BishopForest CityRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM55Jim WaddingtonHKFRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM60Alex KerrGVOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicM65Michael MacConaillVikingRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW12Katherine ScheckYOARiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW13Heather SmithFalconsRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW15Johanna CarlsonFWOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW17Roisin WhalleyFFRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW21ECatherine HagenPGOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW35Annette Van TyghemGGRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW40Beatrice WalderFWOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW45Luella SmithFalconsRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW50Winnie StottFARiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW55Irene JensenLGOCRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ClassicW60Gillian BaileyVICRiviere LaPecheWakefieldQC
1996ShortM12Christian DuchesneFeux FolletFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortM13Nils CarlsonFWOCFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortM15David LarssonTOCFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortM17Mark InnesTOCFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortM21EBrian GrahamOOCFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortM35Carl LarssonTOCFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortM40Michael HaynesHHFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortM45Jacky WalderFWOCFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortM50Rick KrogsrudVikingFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortM60Jim LauderOOCFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortM65Michael MacConaillVikingFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortW12Katherine ScheckYOAFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortW13Victoria SmithFalconsFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortW15Justine HutchisonVikingFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortW17Roisin WhalleyFFFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortW21ESandy SmithFalconsFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortW35Annette Van TyghemGGFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortW40Sheila SmithFundyFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortW45Luella SmithFalconsFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortW50Sue WaddingtonHKFFerguson Forest CentreKemptvilleON
1996ShortW60Gloria CharlowRamblersFerguson Forest CentreKemptvilleON
1995ClassicM12Will CritchleyEOOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM13Adam ScheckYOAWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM15Graham St-LaurentFFWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM17Dave DonaldsonHKFWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM19Johan HoegbergTOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM21EBrian GrahamOOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM35Ted de St CroixOOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM40Don RossTOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM45Doug DowellEOOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM50Brian EllisGVOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM55Einer ViddalEOOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM60Carl CogerVICWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicM65Don ScottEOOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW12Katherine ScheckYOAWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW13Claire CritchleyEOOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW15Johanna CarlsonFWOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW17Kristin ViddalEOOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW19Amanda EdmundsEOOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW21EPam JamesHHWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW35Jane BrandethFWOCWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW40Kris DartnellVICWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW45Bev MacKenzieParklandWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW50Frances VyseSageWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW55Diana HockingVICWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ClassicW65Gloria CharlowRamblersWahstao / Victoria TrailSmoky LakeAB
1995ShortM12Danilo MalanczyjUKRNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM13Daniel InnesTOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM15David LarssonTOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM17Timothy EdmundsEOOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM19Marc-Andre ValleeAzimutNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM21ERoss BurnettYOANorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM35Ted de St CroixOOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM40Gord HunterOOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM45Doug DowellEOOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM50Rob MacKenzieParklandNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM55Einer ViddalEOOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM60Uno GradyGVOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortM65Don ScottEOOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW12Emma LarssonTOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW13Antonia GradyGVOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW15Justine HutchisonVikingNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW17Kristin ViddalEOOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW19Amanda EdmundsEOOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW21EPam JamesHHNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW35Joan McLeanFWOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW40Kris DartnellVICNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW45Bev MacKenzieParklandNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW50Maggie McLeanGVOCNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW55Diana HockingVICNorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW60Nesta LeducYOANorth WahstaoSmoky LakeAB
1995ShortW65Gloria CharlowRamblersNorth WahstaoSmoky LakeAB
1994ClassicM12John GolightlyLOCCraighurstBarrieON
1994ClassicM13Nicholas YardleyNiagaraCraighurstBarrieON
1994ClassicM15Chad SpenceTOCCraighurstBarrieON
1994ClassicM17Dave DonaldsonHKFCraighurstBarrieON
1994ClassicM19Neil EvansHKFCraighurstBarrieON
1994ClassicM21EBrian GrahamOOCCraighurstBarrieON
1994ClassicM35Ron LowryHKFCraighurstBarrieON
1994ClassicM40Gord HunterOOCCraighurstBarrieON
1994ClassicM45Ken SidneyLOCCraighurstBarrieON
1994ClassicM50Bob KaillHHCraighurstBarrieON
1994ClassicM55Alex KerrTOCCraighurstBarrieON
1994ClassicM60Andy LammTOCCraighurstBarrieON
1994ClassicM65John CharlowRamblersCraighurstBarrieON
1994ClassicW12Victoria SmithFalconsCraighurstBarrieON
1994ClassicW13Justine HutchisonVikingCraighurstBarrieON
1994ClassicW15Kristin ViddalEOOCCraighurstBarrieON
1994ClassicW17Cherie MahoneyFalconsCraighurstBarrieON
1994ClassicW19Sandy SmithFalconsCraighurstBarrieON
1994ClassicW21EPam JamesHHCraighurstBarrieON
1994ClassicW35Barbara ScheckYOACraighurstBarrieON
1994ClassicW40Kay YardleyNiagaraCraighurstBarrieON
1994ClassicW45Winnie StottFACraighurstBarrieON
1994ClassicW50Diana HockingVICCraighurstBarrieON
1994ClassicW55Irene JensenLGOCCraighurstBarrieON
1994ClassicW60Gloria CharlowRamblersCraighurstBarrieON
1993ClassicM12Adam ScheckYOAKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM13Liam FrenchHKFKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM15Dave DonaldsonHKFKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM17Mike SmithFalconsKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM19Mike McEwingFFKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM21EMartin PardoeGVOCKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM35Adrian ZissosFWOCKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM40Don RossTOCKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM45Hans TammemagiNiagaraKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM50Jim WaddingtonHKFKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM55Alex KerrTOCKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicM60Andy LammTOCKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW12Victoria SmithFalconsKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW13Karen HoegbergTOCKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW15Julie-Ann MayoHVOCKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW17Cherie MahoneyFalconsKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW19Eileen TraynorCVKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW21EPam JamesHHKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW35Vicki BondyTOCKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW40Muriel GameyNeepawaKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW45Winnie StottFAKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW50Frances VyseSageKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW55Julie DePassHKFKinniebrookFundy N. ParkNB
1993ClassicW60Gloria CharlowRamblersKinniebrookFundy N. ParkNB
1992ClassicM12Graham St-LaurentFFFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM13Timothy EdmundsEOOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM15Mike SmithFalconsFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM17Mark MayoHVOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM19Ben SidneyLOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM21ETed de St CroixOOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM35Ron LowryHKFFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM40Gord HunterOOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM45Paul GolightlyLOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM50Jim WaddingtonHKFFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM55Alex KerrGVOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicM60Don ScottEOOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicW12Lisa LundgardYOAFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicW13Michelle DonaldsonHKFFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicW15Cherie MahoneyFalconsFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicW17Eileen TraynorCVFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicW21EPam JamesHHFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicW35Jane BrandethFWOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicW40Judy CornishEOOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicW45Lois WattsCdBOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicW50Irene JensenLGOCFort DesjarlaisHartneyMB
1992ClassicW55Pat de St CroixOOCFort DesjarlaisHartneyMB
1991ClassicM12Chad SpenceTOCBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM13Dave DonaldsonHKFBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM15Mike SmithFalconsBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM17Forest PearsonYOABuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM19Dave MahoneyFalconsBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM21EMark AdamsVikingBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM35Ron LowryHKFBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM40Geraint EdmundsEOOCBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM45Hans TammemagiNiagaraBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM50Steve PearsonHKFBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM55Keith FrenchHKFBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicM60Michael MacConaillLGOCBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW12Marta GreenGVOCBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW13Kate FoxFABuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW15Cherie MahoneyFalconsBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW17Eileen TraynorCVBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW19Allison SkinnerPasedenaBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW21EMagali RobertLGOCBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW35Kay YardleyNiagaraBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW40Judy CornishEOOCBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW45Winnie StottFABuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW50Irene JensenLGOCBuckinghamBuckinghamQC
1991ClassicW55Gloria CharlowRamblersBuckinghamBuckinghamQC
1990ClassicM12Liam FrenchHKFSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM13Brent BaldockHKFSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM15Neil GeddesTOCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM17Peter MacKenzieParklandSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM19Brian MayPasadenaSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM21EMike WaddingtonHKFSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM35John YardleyNiagaraSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM40Bryan ChubbEOOCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM45Alan VyseSageSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM50Keith FrenchHKFSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM55Alex KerrTOCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicM60Don ScottEOOCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW12Marta GreenGVOCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW13Rebecca SidneyLOCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW15Eileen TraynorCVSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW17Philippa McNeilLGOCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW19Nina WaddingtonHKFSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW21EMagali RobertLGOCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW35Kitty JonesRogaine OCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW40Winnie StottFASix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW45Maggie McLeanFWOCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW50Shirley DonaldKOCSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW55Daphne TomblinCVSix Mile LakeSavonaBC
1990ClassicW60Pat de St CroixOOCSix Mile LakeSavonaBC
1989ClassicM12Ben PollockFalconsBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM13Mark MeldrumFalconsBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM15Ben SidneyLOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM17Brian MayPasadenaBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM19Chris SeligyLGOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM21EOivind NaessTrackersBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM35Tom WoloverTOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM40Gord HunterOOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM45Hans TammemagiNiagaraBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM50Keith FrenchHKFBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM55Malcolm AdamsVikingBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicM60Don ScottEOOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW12Sara CollingsGVOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW13Rebecca SidneyLOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW15Andrea McNeilLGOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW17Allison SkinnerPasedenaBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW19Sonya SkinnerPasadenaBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW21EMagali RobertLGOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW35Kay YardleyNiagaraBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW40Bev MacKenzieParklandBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW45Lois WattsCdBOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW50Gillian BaileyTOCBeaton TrailsSudburyON
1989ClassicW55Judy AdamsVikingBeaton TrailsSudburyON
1988ClassicM12Mark MeldrumFalconsSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicM13Neil EvansHKFSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicM15Noel DowellEOOCSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicM17Johannes ZwartTOCSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicM19Chris SeligyLGOCSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicM21ETed de St CroixLGOCSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicM35Don RossTOCSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicM40John RanceGVOCSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicM45Paul GolightlyTOCSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicM50Paul RietzschelVikingSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicM55Andy LammTOCSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW12Erica EllisGGSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW13Eileen TraynorCVSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW15Alison SkinnerPasedenaSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW17Sonya SkinnerPasadenaSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW19Nina WaddingtonHKFSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW21EPam JamesHHSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW35Karen PetersenPGOCSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW40Winnie StottFASpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW45Mary RoozendahlCVSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW50Shirley DonaldKOCSpirit SandsCarberryMB
1988ClassicW55Judy AdamsVikingSpirit SandsCarberryON
1987ClassicM12Neil EvansHKFPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicM13Peter MacKenzieParklandPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicM15Jan PearsonHKFPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicM17Brian MaySJOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicM19Ewen GeddesTOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicM21ERoss BurnettGVOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicM35Gord HunterOOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicM40Jim ForceFWOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicM45Rob MacKenzieParklandPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicM50Alex KerrTOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicM55Dick de St. CroixNiagaraPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicW12Rebecca SidneyLOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicW13Andrea KeeleyParklandPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicW15Nina WaddingtonHKFPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicW17Sonya SkinnerSJOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicW19Janet VealeTOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicW21EMagali RobertLGOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicW35Karen PetersenPGOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicW40Winnie StottHKFPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicW45Irene JensenLGOCPioneer LodgeSundreAB
1987ClassicW50Pat de St CroixNiagaraPioneer LodgeSundreAB
1986ClassicM12Ben GreerGGTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicM13Jan PearsonHKFTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicM15Marko CoteGFTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicM17Colin HamiltonKOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicM19Ewen GeddesTOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicM21ETed de St CroixLGOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicM35Gord HunterOOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicM40Caj FrostellVikingTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicM45Risto SantalaSISUTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicM50Alex KerrTOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicM55Michael MacConaillLGOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicW12Rebecca SidneyLOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicW13Allison SkinnerSJOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicW15Allyson FeeneyGFTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicW17Janet VealeTOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicW21EMagali RobertLGOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicW35Mall BishopOOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicW40Winnie StottHKFTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicW45Irene JensenLGOCTamaracoutaMille IlesQC
1986ClassicW50Gillian BaileyTOCTamaracoutaMille IlesQC
1985ClassicM12Ben SidneyLOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicM13Brian MaySJOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicM15Nick PageCVMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicM17Ewen GeddesTOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicM19Martin PardoeFWOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicM21ETed de St CroixLGOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicM35Gord HunterOOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicM40Timo PalotieSISUMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicM45Risto SantalaSISUMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicM50Malcolm AdamsVikingMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicM55Don ScottEOOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicW12Erika SavageFWOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicW13Allison SkinnerSJOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicW15Sonnet ForceFWOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicW19Pam JamesHHMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicW21EKitty JonesOPBRMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicW35Margaret EllisGGMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicW40Eva RosingerPinawaMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicW45Shirley DonaldKOCMount LaurieSeebeeAB
1985ClassicW50Pat de St CroixNiagaraMount LaurieSeebeeAB
1984ClassicM12Ben SidneyLOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicM13Mike BletcherTrackersBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicM15Colin HamiltonKOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicM17Martin PardoeFWOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicM19Brian GrahamOOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicM21ETed de St CroixLGOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicM35Brian EllisGGBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicM40Steve PearsonHKFBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicM45Earle PhillipsHKFBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicM50Robert WeilerVikingBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicM55Don ScottEOOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicW12Allison SkinnerHVOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicW13Nina WaddingtonHKFBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicW15Kirsty PearsonHKFBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicW17Vicki BowmanLGOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicW19Robin AndrewFFBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicW21EMagali RobertLGOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicW35Karen PetersenPGOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicW40Judy EllmanTOCBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicW45Rena WeilerVikingBluebell MountainGrand FallsNB
1984ClassicW50Judy AdamsVikingBluebell MountainGrand FallsNB
1983ClassicM12Ben SidneyLOCBarr TractEdgarON
1983ClassicM13Colin MarkDVOCBarr TractEdgarON
1983ClassicM15Mark DePassCVOCBarr TractEdgarON
1983ClassicM17Oivind NaessTrackersBarr TractEdgarON
1983ClassicM19Mike WaddingtonHKFBarr TractEdgarON
1983ClassicM21ETed de St CroixNiagaraBarr TractEdgarON
1983ClassicM35Timo PalotieSISUBarr TractEdgarON
1983ClassicM43Risto SantalaSISUBarr TractEdgarON
1983ClassicM50Don ScottEOOCBarr TractEdgarON
1983ClassicM56Al MacFarlaneTOCBarr TractEdgarON
1983ClassicW12Nina WaddingtonHKFBarr TractEdgarON
1983ClassicW13Kirsty PearsonHKFBarr TractEdgarON
1983ClassicW15Sandra MoncriefHHBarr TractEdgarON
1983ClassicW17Pam JamesHHBarr TractEdgarON
1983ClassicW19Robin AndrewFFBarr TractEdgarON
1983ClassicW21ESusan BudgeCVOCBarr TractEdgarON
1983ClassicW35Rena WeilerVikingBarr TractEdgarON
1983ClassicW43Ritva RasmussenTOCBarr TractEdgarON
1983ClassicW50Daphne TomblinTOCBarr TractEdgarON
1983ClassicW56Pat de St CroixNiagaraBarr TractEdgarON
1982ClassicM12Justin HowellGGLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicM13Peter MasonHHLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicM15Mike WaddingtonHKFLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicM17John CrowleyGVOCLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicM19Mike DayOOCLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicM21ETed de St CroixNiagaraLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicM35Bill AndersonMOCLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicM43Jack LeeHKFLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicM50Dick de St. CroixNiagaraLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicM56Miles HicklinTOCLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicW12Nancy LeeHKFLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicW13Rhonda AgnewHGLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicW15Allison SokolDVOCLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicW17Pam JamesHHLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicW19Ann Marie FindlayFWOCLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicW21EMargaret EllisGGLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicW35Rena WeilerVikingLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicW43Gillian BaileyTOCLauder Wildlife AreaHartneyMB
1982ClassicW50Daphne TomblinTOCLauder Wildlife AreaHartneyMB
1981ClassicM12Steven PhillipsHGMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicM13Mike WaddingtonHKFMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicM15Mark AdamsVikingMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicM17Mark McMillanGVOCMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicM19Ted de St CroixNiagaraMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicM21EBrian EllisGGMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicM35Earle PhillipsHKFMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicM43Dick de St. CroixNiagaraMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicM50Walter KuzUKRMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicW12Julie RussellOOCMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicW13Pam JamesHHMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicW17Magali RobertOOCMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicW19Judy AndrewFFMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicW21EDenise DemonteHKFMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicW35Rena WeilerVikingMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicW43Gillian BaileyTOCMcQueen LakeKamloopsBC
1981ClassicW50Gloria CharlowRamblersMcQueen LakeKamloopsBC
1980ClassicM12Phillip HunterOOCSir John LakeLachuteQC
1980ClassicM13Mike WaddingtonHKFSir John LakeLachuteQC
1980ClassicM15John Downing415 ScoutsSir John LakeLachuteQC
1980ClassicM17Glen GeddesTOCSir John LakeLachuteQC
1980ClassicM19Mike DayOOCSir John LakeLachuteQC
1980ClassicM21ETed de St CroixNiagaraSir John LakeLachuteQC
1980ClassicM35Timo PalotieSISUSir John LakeLachuteQC
1980ClassicM43Robert WeilerVikingSir John LakeLachuteQC
1980ClassicM50Gosta EdvardssonVikingSir John LakeLachuteQC
1980ClassicM56Miles HicklinTOCSir John LakeLachuteQC
1980ClassicW12Briar JamesonBelle RiverSir John LakeLachuteQC
1980ClassicW13Pam JamesHHSir John LakeLachuteQC
1980ClassicW15Wendy RoyMOCSir John LakeLachuteQC
1980ClassicW17Heather BudgeMOCSir John LakeLachuteQC
1980ClassicW19Gail AdamsVikingSir John LakeLachuteQC
1980ClassicW21EMegan PiercyOOCSir John LakeLachuteQC
1980ClassicW35Rena WeilerVikingSir John LakeLachuteQC
1980ClassicW43Ann BudgeMOCSir John LakeLachuteQC
1980ClassicW50Gloria CharlowRamblersSir John LakeLachuteQC
1979ClassicM12Colin TaylorSJOCPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicM13Brian Fleck415Pippy ParkSt John'sNL
1979ClassicM15John Downing415Pippy ParkSt John'sNL
1979ClassicM17Glen GeddesTOCPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicM19Andy de St CroixNiagaraPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicM21ETed de St CroixNiagaraPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicM35Bob KaillTrackersPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicM43Don BudgeTOCPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicM50John CharlowRamblersPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicM56Miles HicklinTOCPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicW12Barbara WeilerVikingPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicW13Pam JamesHHPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicW15Robin AndrewFFPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicW17Heather BudgeTOCPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicW19Sharon DeanOOCPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicW21ESusan BudgeTOCPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicW35Kristina KaillTrackersPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicW43Pat de St CroixNiagaraPippy ParkSt John'sNL
1979ClassicW50Eleanor NicollTrackersPippy ParkSt John'sNL
1978ClassicM12Oivind NaessTrackersHilton FallsCampbellevilleON
1978ClassicM13Gord RoyMOCHilton FallsCampbellevilleON
1978ClassicM15Glen GeddesTOCHilton FallsCampbellevilleON
1978ClassicM17Mark AdamsVikingHilton FallsCampbellevilleON
1978ClassicM20ETed de St CroixNiagaraHilton FallsCampbellevilleON
1978ClassicM35Jack GeddesTOCHilton FallsCampbellevilleON
1978ClassicM43Robert WeilerVikingHilton FallsCampbellevilleON
1978ClassicM50Dick de St. CroixNiagaraHilton FallsCampbellevilleON
1978ClassicW12Christina DayOOCHilton FallsCampbellsvilleON
1978ClassicW13Robin AndrewFFHilton FallsCampbellsvilleON
1978ClassicW15Heather BudgeTOCHilton FallsCampbellsvilleON
1978ClassicW17Sharon DeanOOCHilton FallsCampbellsvilleON
1978ClassicW20ESusan BudgeTOCHilton FallsCampbellsvilleON
1978ClassicW35Rena WeilerVikingHilton FallsCampbellsvilleON
1978ClassicW43Pat de St CroixNiagaraHilton FallsCampbellsvilleON
1977ClassicM12Oivind NaessTrackersWentworthWentworthNS
1977ClassicM13Glen GeddesTOCWentworthWentworthNS
1977ClassicM15Mark AdamsVikingWentworthWentworthNS
1977ClassicM17Dave GreenGGWentworthWentworthNS
1977ClassicM20ETed de St CroixNiagaraWentworthWentworthNS
1977ClassicM35Keith HansonTOCWentworthWentworthNS
1977ClassicM43Mike DayOOCWentworthWentworthNS
1977ClassicM50Dick de St. CroixNiagaraWentworthWentworthNS
1977ClassicW12Pam JamesHHWentworthWentworthNS
1977ClassicW13Tine EvansCamdenWentworthWentworthNS
1977ClassicW15Theresa YanykCamdenWentworthWentworthNS
1977ClassicW17Megan PiercyOOCWentworthWentworthNS
1977ClassicW20ESusan BudgeMOCWentworthWentworthNS
1977ClassicW35Rena WeilerVikingWentworthWentworthNS
1977ClassicW43Gloria CharlowRamblersWentworthWentworthNS
1977ClassicW50Pat de St CroixNiagaraWentworthWentworthNS
1976ClassicM14Doug RoyMOCLac PhilippeGatineauQC
1976ClassicM16Mark AdamsVikingLac PhilippeGatineauQC
1976ClassicM19David WheelerStreakersOCLac PhilippeGatineauQC
1976ClassicM20Ted de St CroixNiagaraLac PhilippeGatineauQC
1976ClassicM40Paul RietzschelVikingLac PhilippeGatineauQC
1976ClassicW14Heather BudgeMOCLac PhilippeGatineauQC
1976ClassicW16Susan HoyleDAOCLac PhilippeGatineauQC
1976ClassicW19Karen OljemarkVikingLac PhilippeGatineauQC
1976ClassicW20Susan BudgeVikingLac PhilippeGatineauQC
1976ClassicW35Rena WeilerVikingLac PhilippeGatineauQC
1975ClassicM13Mark AdamsVikingDundas ValleyHamiltonON
1975ClassicM15Dave GreenGGDundas ValleyHamiltonON
1975ClassicM17Alar RuutopoldGGDundas ValleyHamiltonON
1975ClassicM20ERon LowryHKFDundas ValleyHamiltonON
1975ClassicM40Mike DayOOCDundas ValleyHamiltonON
1975ClassicM50Jan NordstromVikingDundas ValleyHamiltonON
1975ClassicW13Tia RuutopoldGGDundas ValleyHamiltonON
1975ClassicW15Gail AdamsVikingDundas ValleyHamiltonON
1975ClassicW17Peggy CampbellHKFDundas ValleyHamiltonON
1975ClassicW20EPam McIntoshGGDundas ValleyHamiltonON
1975ClassicW35Rena WeilerVikingDundas ValleyHamiltonON
1974ClassicM13Christopher KirkMOCViking Ski ClubMorin HeightsQC
1974ClassicM15Rob JenkinsOOCViking Ski ClubMorin HeightsQC
1974ClassicM17Art GrootClarkeViking Ski ClubMorin HeightsQC
1974ClassicM20EGord HunterOOCViking Ski ClubMorin HeightsQC
1974ClassicM40Alois VoitchovskyMOCViking Ski ClubMorin HeightsQC
1974ClassicW13Gail AdamsVikingViking Ski ClubMorin HeightsQC
1974ClassicW15Janet Allan?Viking Ski ClubMorin HeightsQC
1974ClassicW17Susan BudgeMOCViking Ski ClubMorin HeightsQC
1974ClassicW20ESheila MithamMOCViking Ski ClubMorin HeightsQC
1974ClassicW35Helene HuculakTOCViking Ski ClubMorin HeightsQC
1973ClassicM13Andy de St CroixNiagaraBeaver MeadowsFurnace FallsON
1973ClassicM15Art GrootClarkeBeaver MeadowsFurnace FallsON
1973ClassicM17Ron LowryClarkeBeaver MeadowsFurnace FallsON
1973ClassicM20EGord HunterOOCBeaver MeadowsFurnace FallsON
1973ClassicM40Robert WeilerVikingBeaver MeadowsFurnace FallsON
1973ClassicW13Bonnie BlackmoreClarkeBeaver MeadowsFurnace FallsON
1973ClassicW15Peggy CampbellHKFBeaver MeadowsFurnace FallsON
1973ClassicW17Susan BudgeMOCBeaver MeadowsFurnace FallsON
1973ClassicW20EIrene JensenVikingBeaver MeadowsFurnace FallsON
1973ClassicW35Pat de St CroixNiagaraBeaver MeadowsFurnace FallsON
1972ClassicM17Ron LowryClarkeTamaracoutaMille IlesQC
1972ClassicM20EGord HunterOOCTamaracoutaMille IlesQC
1972ClassicW17Pam MiddletonWellandTamaracoutaMille IlesQC
1972ClassicW20EUlla-Britt MohlinMOCTamaracoutaMille IlesQC
1971ClassicM17Juri PeepreKalevGanaraskaBowmanvilleON
1971ClassicM20ESture Bjork*SwedenGanaraskaBowmanvilleON
1971ClassicW17Diana HazeldonClarkeGanaraskaBowmanvilleON
1971ClassicW20EUlla Lindquist*SwedenGanaraskaBowmanvilleON
1970ClassicM17Jonte Bernhard*NSViking/ MontfordMorin HeightsQC
1970ClassicM20ERay ValesquezUSMCViking/ MontfordMorin HeightsQC
1970ClassicW17Diana HazeldonClarkeViking/ MontfordMorin HeightsQC
1970ClassicW20EElizabeth Bernhard*NSViking/ MontfordMorin HeightsQC
1969ClassicM17Tom Langman*MOC?WaterlooON
1969ClassicM20EPaul KakiSISU?WaterlooON
1969ClassicW17Lydia GrootClarke?WaterlooON
1969ClassicW20EPat SkeneMOC?WaterlooON
1968ClassicM20EPierre BrassardMOCCamp FortuneOttawaON
1968ClassicW20EPat SkeneMOCCamp FortuneOttawaON

Historical list of Canadian orienteering clubs

415 Scouts415 Boy ScoutsNorth YorkON  
AzimutMontrealQC
Campdennear Niagara FallsON
CdBOCCourier de BoisWinnipegMB
ClarkeClarke High School OCNewcastleON
CVCowichan ValleyVancouver IslandBC
CVOCCredit Valley OCTorontoON
DGLDon't Get Lost Adventure Running(formerly GHO)HamiltonON
DVOCDon Valley OCTorontoON
EOOCEdmonton OverlandersAB
FAForest AdventurersLondonON
FalconsMonctonNB
Feux FolletSherbrookeQC
FFFredericton FoxesNB
FWOCFoothill WanderersCalgaryAB
GFGrand FallsNB
GGGuelph GatorsON
GHOGolden HorseshoesHamiltonON
GHO (ARK)GHO Adventure Running KidsHamiltonON
GVOCGreater VancouverBC
HGHartney GougersMB
HHHalifax HustlersNS
HKFHamilton King ForestersON
HumberHumber Valley OCTorontoON
KOCKootenay OCRosslandCranbrookKimberleyBC
LGOCLoup Garou OCOttawaON
LOCLaurentian OCSudburyON
MOCMontreal OCMontrealON
NiagaraNiagara OCNiagara FallsON
OABCOrienteering Assoc. Of BCBC
OOCOrienteering OttawaOttawaON
ONBOrienteering New BrunswickNB
ParklandRed DeerAB
PasedenaCornerbrookNL
PGOCPrince GeorgeBC
RamblersRamblers OCMontrealQC
SageSage OCKamloopsBC
SISUFinnish clubTorontoON
SJOCSt. John'sNL
StarsKitchener-WaterlooON
TOCToronto OCON
TrackersFalconsDartmouthNS
UKRUkranian OCTorontoON
UOCUkranian OCTorontoON
VICVictorienteersVictoriaBC
VikingViking Ski ClubMorin HeightsQC
YOAYukon O AssociationYK
WLOCWilliams Lake O ClubWilliams LakeBC